Για την 7η αγωνιστική του τοπικού πρωταθλήματος γυναικών της ΕΣΠΕΚΕΛ ο Α.Ο. Λαμίας επιβλήθηκε την Κυριακή 18 Ιανουαρίου στο «Χαλκιοπούλειο» άνετα με 3-0 του Γ.Σ. Λαμίας. Έκανε το 4 στα 4 στο πρωτάθλημα, ενώ έχει κερδίσει τον Γυμναστικό και στον πρώτο γύρο με το ίδιο σκορ.
Τα κορίτσια του Ηλία Αγγέλη επιβεβαίωσαν για άλλο ένα ματς ότι είναι η καλύτερη ομάδα του 3ου Ομίλου, κάνοντας το 4Χ4, ενώ αυτά του Θανάση Κατσίγιαννη είναι φαβορί για την κατάληψη της δεύτερης θέσης.
Τα σετ
25-15, 25-16, 25-15
Συνθέσεις Ομάδων
Α.Ο. Λαμίας (Ηλίας Αγγέλης): Κακάβα, Τσιλαλή, Ντάλλα, Κουτσή, Κίσσα, Ζαχαρή, Παπακαρμέζη, Διπλάρη, Νικολίτσα, Μιμίκου, Πολύζου
Γ.Σ. Λαμίας (Θανάσης Κατσίγιαννης): Δημητρίου, Αγγελακοπούλου Χ., Γαλανού, Βαΐτσα, Τσιούμα, Σιαφάκα, Τσουρουπάκη, Κατσόγιαννου, Αγγελακοπούλου Ε., Κουκούλη, Ζημιανίτη, Ιβάνοβα
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-iziUPztVc14/VI76IwascWI/AAAAAAACTC0/SUGAko_hJyk/s1600/kokotinisdiaf2.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-BlVCrg_XokE/UkIL8kMG7qI/AAAAAAABc_I/rM65Po9nQvs/s1600/lappas2.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-DjwvnfJI8J8/TXu7fvKlPNI/AAAAAAAAAiU/EZVs4__P_bk/s1600/cinematel.gif)