Στον Λαρισαϊκό Αγίου Παύλου αγωνίζεται ο Γρηγόρης Χαραμάρας. Ο 32χρονος επιθετικός την περασμένη σαιζόν σημείωσε 1 τέρμα σε 2 αναμετρήσεις στην Γ΄ ΕΠΣ Αθηνών (2ος Όμιλος), ενώ την φετινή έχει παίξει 6 παιχνίδια στον 4ο Όμιλο, δεχόμενος στην τελευταία του συμμετοχή την κόκκινη κάρτα. Ο ποδοσφαιριστής είχε καταγράψει 5 συμμετοχές με την πρωταθλήτρια Αναγέννηση Παλαιοκατούνας την περίοδο 2007-2008, όταν και είχε αποκτηθεί από τον Άτταλο Νέας Φιλαδέλφειας.
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-iziUPztVc14/VI76IwascWI/AAAAAAACTC0/SUGAko_hJyk/s1600/kokotinisdiaf2.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-BlVCrg_XokE/UkIL8kMG7qI/AAAAAAABc_I/rM65Po9nQvs/s1600/lappas2.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-DjwvnfJI8J8/TXu7fvKlPNI/AAAAAAAAAiU/EZVs4__P_bk/s1600/cinematel.gif)