![](http://3.bp.blogspot.com/-owH6k4pSQYg/VKJv7R_5ygI/AAAAAAACU5o/zL5cRqZmRDo/s1600/papadopoulos1.jpg)
Με το Tae Kwon Do ασχολείται τα τελευταία χρόνια ο Αθηναίος παλαιός ποδοσφαιριστής του Βελουχίου Πέτρος Παπαδόπουλος. Ανήκει στον σύλλογο Α.Σ. Αίολος, που εδρεύει στο Χαϊδάρι. Μάλιστα έχει αξιόλογες παρουσίες σε αρκετούς αγώνες, συμμετέχοντας στην κατηγορία των -74 κιλών. Ο Παπαδόπουλος αγωνίστηκε με τον ΑΠΟΚ στην Δ΄ Εθνική την σαιζόν 2009-2010, πετυχαίνοντας 2 τέρματα σε 21 αναμετρήσεις. Το τελευταίο του ποδοσφαιρικό δελτίο του 24χρονου βρίσκεται στον Αττικό, ενώ πριν τον ΑΠΟΚ αγωνιζόταν σε ακαδημία γνωστής Γερμανικής ομάδας.
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-iziUPztVc14/VI76IwascWI/AAAAAAACTC0/SUGAko_hJyk/s1600/kokotinisdiaf2.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-BlVCrg_XokE/UkIL8kMG7qI/AAAAAAABc_I/rM65Po9nQvs/s1600/lappas2.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-DjwvnfJI8J8/TXu7fvKlPNI/AAAAAAAAAiU/EZVs4__P_bk/s1600/cinematel.gif)