Το πρώτο του επίσημο παιχνίδι θα δώσει ο Γ.Σ. Άτλας Καρπενησίου όσον αφορά το γυναικείο τμήμα. Η ομάδα του Χρήστου Μακρή θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας τον Α.Ο. Λαμίας στο Χαλκιοπούλειο για την 2η φάση του κυπέλλου.
Δεν έχει καθοριστεί ακόμη η ημερομηνία της αναμέτρησης. Το συγκρότημα του Ηλία Αγγέλη επικράτησε της Φθία το Σάββατο 1 Νοεμβρίου για την Α΄ φάση του θεσμού με 3-0 σετ(25-20, 25-17, 25-18).
Ο Α.Ο.Λ. θα είναι αντίπαλος της Ευρυτανικής ομάδας και στο πρωτάθλημα της ΕΣΠΕΚΕΛ.
Συνθέσεις Ομάδων
Α.Ο. Λαμίας (Ηλίας Αγγέλης): Πολύζου, Ζαχάρη, Παπαδοπούλου, Παπακαρμέζη, Κίσσα, Διπλάρη, Νικολίτσα, Τσιλαλή, Μιμίκου, Κουτρίδη, Ντάλλα
Α.Π.Σ. Φθία Λαμίας (Θοδωρής Παπαθωμόπουλος): Αντωνοπούλου, Γούλα, Τζουβάρα Β., Φούρλα, Αργυρίου, Τζουβάρα Κ., Κυτέα, Μαλούκου, Πενταγιώτη, Παπαγεωργίου, Δημητροπούλου
Αναλυτικά τα ζευγάρια της Β΄ Φάσης έχουν ως εξής:
Γ.Σ. Νίκαιας-Νίκη Βόλου
Ασκληπιός Τρικάλων-Α.Ο. Σουφλαρίων
Α.Ο. Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου
Α.Σ. Ιτέας-Αργώ Βόλου
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)