![](http://4.bp.blogspot.com/-EahXdmY7VME/VDz0Px1XYeI/AAAAAAACLOg/QNFoh6f9oDQ/s1600/aochatzi_sima1.jpg)
Συμμετοχές στο πρωτάθλημα της ΕΠΣ Μεσσηνίας έχει τα δυο τελευταία χρόνια ποδοσφαιριστής, καταγόμενος από τα Άγραφα. Πρόκειται για τον 22χρονο Νώντα Γατή, ο οποίος μάλιστα υπήρξε για ένα έτος μέλος του Α.Ο. Αγράφων (Ως δανεικός από τον Φοίνικα Περιστερίου), χωρίς να καταγράψει κάποια συμμετοχή. Ο Γατής την τελευταία 2ετια έπαιξε στην Γ΄ και στην Β΄ ΕΠΣ Μεσσηνίας με τον Α.Ο. Χατζη, πετυχαίνοντας 2 γκολ.
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)