Χτες το βράδυ πραγματοποιήθηκε ο χορός της νέας ομάδας των Αγράφων, που φέρει την ονομασία Α.Ο. Παναγραφιωτικός.
Η μουσική εκδήλωση έγινε στο Cinema Cafe Club και το κοινό διασκέδασε υπό τους ήχους δημοτικών τραγουδιών μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες. Στο τραγούδι ήταν Γιάννης Σφήκας και στο κλαρίνο ο Δημήτρης Φουρλίγκας.
Παραβρέθηκε ο Δήμαρχος Αγράφων Θόδωρης Μπαμπαλής, ο Πρόεδρος της ομάδας Γιάννης Κουτρομάνος (Εκ των ιδιοκτητών του καταστήματος) αλλά και τα στελέχη της διοίκησης: Θύμιος Μούτσελος, Κοσμάς Τσιαμάκης, Χριστόφορος Κατσίκης, Δημήτρης Δροσίνης, Παναγιώτης Ζώχακης και Νίκος Δροσίνης. Παρόντες ήταν οι ποδοσφαιριστές της ομάδας, ο προπονητής Νίκος Τριανταφυλλόπουλος και ο βοηθός του Δημήτρης Αθανασόπουλος. Επίσης παραβρέθηκαν και αρκετοί εκπρόσωποι άλλων σωματείων του νομού μας.
Πριν την έναρξη της βραδιάς μίλησε ο εκπρόσωπος τύπου της ομάδας Κοσμάς Τσιαμάκης, καθώς και ο Δήμαρχος Αγράφων Θοδωρής Μπαμπαλής. Ιδιαίτερη αναφορά έγινε στην νέα ονομασία Παναγραφιωτικός, η οποία σημαίνει πάνω από τα Άγραφα.
Φωτογραφίες: Παναγιώτης Κολλημένος
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)