Με θετικό τρόπο άρχισε τις υποχρεώσεις του στο πρωτάθλημα παγκορασίδων της ΕΣ.ΠΕ.ΚΕ.Λ ο Κύνος Λιβανατών, ο οποίος είχε ρεπό την 2η αγωνιστική. Την Κυριακή 12 Οκτωβρίου η ομάδα της Έφης Παπαϊωάννου επικράτησε στα πλαίσια της εξ αναβολής 1ης αγωνιστικής του 2ου Ομίλου με 3-0 εκτός έδρας του Άρη Σπερχειάδας, ο οποίος γνώρισε ήττα για 2η συνεχόμενη ημέρα. Ο Άρης είναι ο επόμενος αντίπαλος του Άτλαντα.
Φωτογραφία: Γκρουπ Κύνου
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)