Ακόμη μια αγωνιστική της Α΄ ΕΠΣ Ευρυτανίας πέρασε στο παρελθόν. Κανείς δεν θα την θυμάται, καθώς σημειώθηκαν μόλις 4 γκολ στις τρεις αναμετρήσεις που έγιναν. Ο ΑΠΟΚ αναδείχτηκε ισόπαλος με 1-1 κόντρα στην «αναμορφωμένη» Ποταμιά, που θα μπορούσε να πάρει και τους τρεις βαθμούς. Οι Καρπενησιώτες «έσωσαν» την παρτίδα στις καθυστερήσεις. Ο Αίολος με σκόρερ τον Χρήστο Ράμμο έκανε το 3/3, κερδίζοντας με 1-0 εκτός έδρας την Κρέντη. Αντίθετη βαθμολογική πορεία τραβούν οι δυο ομάδες. Στις νίκες επέστρεψαν τα Άγραφα, που ήταν καλύτερα απέναντι στην ελλιπή Φραγκίστα, την οποία νίκησαν με 1-0, έχοντας σκόρερ τον Χρήστο Κατσαρή. Το ρεπό της έκανε η Μυρίκη, ενώ να σημειωθεί πως δεν υπήρξε κάποια αποβολή.
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)