Μετά το γήπεδο της Παλαιοκατούνας και της Γρανίτσας «κόπηκε» και το αθλητικό κέντρο Καρπενησίου. Η επιτροπή ελέγχου καταλληλότητας των γηπέδων της Ευρυτανίας πραγματοποίησε μέσα στην εβδομάδα έλεγχο και στο αθλητικό κέντρο Καρπενησίου.
Η γνωμοδότηση της επιτροπής ήταν αρνητική και μέχρι τις (30/6) δεν μπορεί να γίνει αγώνας στο συγκεκριμένο γήπεδο. Το αθλητικό κέντρο θα χρησιμοποιούσε στα Play Off, εφόσον διεξαχθούν, η ομάδα των Αγράφων. Πλέον ο Κατσαντώνης θα παίξει είτε στο Δημοτικό στάδιο Καρπενησίου είτε στο γήπεδο του Κερασοχωρίου (Είχε αγωνιστεί εκεί την σεζόν 2009-2010).
![](http://4.bp.blogspot.com/-ER13cKfQ13k/Ui9Pi58qAtI/AAAAAAABbrA/grrTpD2O-lY/s1600/camelotnew1.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-k5CWpe66uFo/UbxNreukU1I/AAAAAAABN-w/ISvonOZS6Ew/s1600/kardampikis2.jpg)