Την Κυριακή (30/3) στις 2 το μεσημέρι θα διεξαχθούν οι δυο αγώνες της 2ης αγωνιστικής του αναπτυξιακού μίνι πρωταθλήματος της ΕΣΚΑΣΕ για τον 8ο Όμιλο.
Η Π.Α.Κ. θα υποδεχτεί στο Καρπενήσι την Μούτα Δομοκού μετά την βαριά ήττα που γνώρισε στην πρεμιέρα στην Λαμία από την τοπική Αναγέννηση. Την ίδια ώρα και μέρα στην Σπερχειάδα ο τοπικός Άρης παίζει κόντρα στην Αναγέννηση Λαμίας. Το ρεπό της θα κάνει η ομάδα των Φαλάρων.
Το αναλυτικό πρόγραμμα της 2ης Αγωνιστικής του Μίνι πρωταθλήματος της ΕΣΚΑΣΕ (8ος Όμιλος) 30-3-2014 14.00
Π.Α.Κ.-Μούτα Δομοκού Κλειστό Καρπενησίου
Διαιτητής:-
Άρης Σπερχειάδας-Αναγέννηση Λαμίας Κλειστό Σπερχειάδας
![](http://4.bp.blogspot.com/-ER13cKfQ13k/Ui9Pi58qAtI/AAAAAAABbrA/grrTpD2O-lY/s1600/camelotnew1.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-k5CWpe66uFo/UbxNreukU1I/AAAAAAABN-w/ISvonOZS6Ew/s1600/kardampikis2.jpg)