Στον ίδιο Όμιλο τοποθετήθηκε για 3η συνεχή χρονιά ο πρωταθλητής της ΕΠΣ Ευρυτανίας. Ο πρωταθλητής μας (Εφόσον αναδειχτεί) θα μετέχει στον 7ο Όμιλο των Play Off ανόδου για την Γ΄ Εθνική μαζί με τους πρωταθλητές της ΕΠΣ Βοιωτίας, της ΕΠΣ Εύβοιας και της ΕΠΣ Φθιώτιδας. Μόλις 1 ομάδα από τις 4 και φέτος θα πάρει το εισιτήριο ανόδου στην Γ΄ Εθνική. Ο καταρτισμός των ομίλων έγινε στο τέλος της περασμένης εβδομάδας.
![](http://1.bp.blogspot.com/-BlVCrg_XokE/UkIL8kMG7qI/AAAAAAABc_I/rM65Po9nQvs/s1600/lappas2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)