Ορίστηκε από την επιτροπή πρωταθλήματος της ΕΠΣ Ευρυτανίας η ημερομηνία διεξαγωγής της εξ αναβολής αναμέτρησης της 10ης αγωνιστικής της Α΄ Ευρυτανίας μεταξύ Φραγκίστας και Ραπτοπούλου.
Το παιχνίδι θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 12 Μαρτίου στις 4 το απόγευμα στο γήπεδο της Δυτικής Φραγκίστας. Ενώ το Σαββατοκύριακο (15-16/3) θα διεξαχθούν οι εξ αναβολής αναμετρήσεις της 11ης αγωνιστικής Ραπτόπουλο-Μυρίκη και Κρέντη-Φραγκίστα.
Τα ημιτελικά των Play Off της Α΄ Ευρυτανίας θα αρχίσουν το Σαββατοκύριακο (22-23/3) και ως εκ τούτου κάποιοι αγώνες θα διεξαχθούν και μεσοβδόμαδα.
![](http://4.bp.blogspot.com/-ER13cKfQ13k/Ui9Pi58qAtI/AAAAAAABbrA/grrTpD2O-lY/s1600/camelotnew1.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-k5CWpe66uFo/UbxNreukU1I/AAAAAAABN-w/ISvonOZS6Ew/s1600/kardampikis2.jpg)