Με πρώτο σκόρερ τον Βαγγέλη Καραγεώργο της ΕΠΣ Φθιώτιδας ολοκληρώθηκε ο 6ος Όμιλος του πρωταθλήματος μικτών ομάδων παίδων.
Ακολούθησαν με 8 ο Νίκος Τσιούνης και ο Μάριος Λύκος της πρωταθλήτριας του ομίλου ΕΠΣ Εύβοιας. Στα 7 γκολ σταμάτησαν οι Βοιωτοί Γιώργος Κόλλιας και Δημήτρης Εμμανουλίδης. Από πλευράς Ευρυτανίας τον δρόμο προς τα δίχτυα βρήκαν οι: Τόμις Χρυσαφόπουλος και Δημήτρης Κυλλής. Σημειώθηκαν συνολικά 116 τέρματα, εκ των οποίων ένα προήλθε από αυτογκόλ.
Αναλυτικά όλοι οι σκόρερ:
12 γκολ: Καραγεώργος(ΕΠΣ Φθιώτιδας)
8 γκολ: Λύκος, Τσιούνης(ΕΠΣ Εύβοιας)
7 γκολ: Κόλλιας, Εμμανουηλίδης(ΕΠΣ Βοιωτίας)
6 γκολ: Κούτουλας(ΕΠΣ Εύβοιας), Μαλισσόβας(ΕΠΣ Φθιώτιδας), Τσώκος(ΕΠΣ Φωκίδας)
5 γκολ: Ζαγαρίτης(ΕΠΣ Βοιωτίας), Βήχος(ΕΠΣ Φωκίδας)
4 γκολ: Καρούζος(ΕΠΣ Βοιωτίας), Πολυχρόνης(ΕΠΣ Εύβοιας)
2 γκολ: Κουκοβίνος, Καλαμάρης(ΕΠΣ Βοιωτίας), Ποδαράς, Νικολάου, Μαντάσας, Στούπας(ΕΠΣ Εύβοιας), Αλτάνης, Μανιώτης(ΕΠΣ Φθιώτιδας), Καπρέλης, Φουέκης, Ράικος(ΕΠΣ Φωκίδας0
1 γκολ: Σιδέρης, Κίσσας, Τσάπρας, Ιωάννου(ΕΠΣ Βοιωτίας), Χρυσαφόπουλος, Κυλλής(ΕΠΣ Ευρυτανίας), Τσιμιχόδημος, Ξύγκης, Μαυρούτσικος Χ.(ΕΠΣ Εύβοιας), Λάιος, Αλεξίου, Κασάπας, Αργυρίου(ΕΠΣ Φθιώτιδας), Γκούλτας, Χριστοδούλου(ΕΠΣ Φωκίδας)
* Σημειώθηκε ένα αυτογκόλ από τον Ταγκαλάκη(ΕΠΣ Φθιώτιδας/Υπέρ ΕΠΣ Εύβοιας).
Επιμέλεια: Δημήτρης Κολλημένος
![](http://4.bp.blogspot.com/-ER13cKfQ13k/Ui9Pi58qAtI/AAAAAAABbrA/grrTpD2O-lY/s1600/camelotnew1.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-k5CWpe66uFo/UbxNreukU1I/AAAAAAABN-w/ISvonOZS6Ew/s1600/kardampikis2.jpg)