Ο Τριαντάφυλλος Τίκας της ΕΠΣ Ευρυτανίας ορίστηκε στην αναμέτρηση του 3ου Ομίλου της Γ΄ Εθνικής Μαχητής Τερψιθέας-Κύμη.
Ο αγώνας είναι στα πλαίσια της 13ης αγωνιστικής και θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή (12/1) στο Δημοτικό στάδιο Τερψιθέας. Βοηθούς θα έχει τους Λευτέρη Καραλή και Αλέξανδρο Σιαμέτη από την Ήπειρο. Παρατηρητής αγώνα θα είναι ο Σπύρος Πουγκακιώτης της ΕΠΣ Φθιώτιδας.
Ο Τίκας ορίζεται για πρώτη φορά την φετινή αγωνιστική περίοδο σε παιχνίδι της Γ΄ εθνικής, ενώ το προηγούμενο διάστημα έχει σφυρίξει αρκετά ματς της Football League.
![](http://1.bp.blogspot.com/-BlVCrg_XokE/UkIL8kMG7qI/AAAAAAABc_I/rM65Po9nQvs/s1600/lappas2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)