Στην Α1΄ ΕΠΣ Φθιώτιδας συμμετέχει την φετινή σαιζόν ο Ντίνος Ζήσιμος. Ο 21χρονος μεσοαμυντικός φορά την φανέλα των Καμένων Βούρλων. Αποτελεί βασικό στέλεχος της Φθιωτικής ομάδας, σκοράροντας ένα τέρμα. Ο Ζήσιμος αγωνίστηκε στην Δ΄ Εθνική την περίοδο 2010-2011 με τον Απεραντιακό, πετυχαίνοντας τρία τέρματα και την αμέσως επόμενη (2011-2012) στον ίδιο όμιλο της κατηγορίας με τον Αγρότη Λιανοκλαδίου. Το περασμένο Σάββατο (6/1) για την 18η αγωνιστική της Α΄ ΕΠΣΦ η ομάδα του Ζήσιμου επικράτησε του πρωτοπόρου Οπούντιου Μαρτίνου με 1-0 και έσπασε το αήττητο της Λοκρικής ομάδας.
![](http://4.bp.blogspot.com/-ER13cKfQ13k/Ui9Pi58qAtI/AAAAAAABbrA/grrTpD2O-lY/s1600/camelotnew1.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-k5CWpe66uFo/UbxNreukU1I/AAAAAAABN-w/ISvonOZS6Ew/s1600/kardampikis2.jpg)