Στα Ψαχνά μετέβη η αποστολή της ΕΠΣ Ευρυτανίας μετά την ολοκλήρωση των αγώνων της στη Νέα Αρτάκη κόντρα στην ΕΠΣ Εύβοιας. Παρακολούθησαν τον αγώνα κυπέλλου Ελλάδας για την φάση των «16» Ηρακλής Ψαχνών-Παναθηναϊκός.
Ο Παναθηναικός είχε το αβαντάζ του 3-0 του 1ου αγώνα στην Λεωφόρο και επικράτησε και εκτός έδρας του Ηρακλή με 0-1 χάρις σε γκολ του Ατζαγκούν στο 72ο λεπτό.
Οι ενωσιακοί ποδοσφαιριστές μπόρεσαν να δουν από κοντά αρκετά από τα ινδάλματα τους και να ζήσουν μια πρωτόγνωρη εμπειρία για αυτούς.
Φωτογραφίες: Γιάννης Βονόρτας
![](http://4.bp.blogspot.com/-ER13cKfQ13k/Ui9Pi58qAtI/AAAAAAABbrA/grrTpD2O-lY/s1600/camelotnew1.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-k5CWpe66uFo/UbxNreukU1I/AAAAAAABN-w/ISvonOZS6Ew/s1600/kardampikis2.jpg)