Σύμφωνα με την ιστοσελίδα www.rodopisports.gr ο Ευρυτάνας αμυντικός Πάνος Πασσάς ήταν ο κορυφαίος στην νίκη της Δόξας Προσκυνητών με 4-2 (Ανατροπή από 0-2) επί του Σπάρτακου Αγίων Θεοδώρων. Όπως αναφέρεται: «Πολυτιμότερος παίχτης της αναμέτρησης αναμφισβήτητα είναι ο Πάνος Πασσάς που στο 30΄ μετά την αλλαγή του Ζουμπιάδη του ζητήθηκε να παίξει σέντερ μπακ και από εκείνη την στιγμή η άμυνα της Δόξας δεν κινδύνευσε ουσιαστικά σε καμία φάση εκτός από το δοκάρι στο 51΄.». Η Δόξα φιγουράρει στην 3η θέση της βαθμολογίας με 34 πόντους, πίσω από τον Μέγα Αλέξανδρο Ιάσμου και την Ελπίδα Σαππών.
![](http://1.bp.blogspot.com/-BlVCrg_XokE/UkIL8kMG7qI/AAAAAAABc_I/rM65Po9nQvs/s1600/lappas2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)