Ο ταμίας της ΕΠΣ Ευρυτανίας Θανάσης Τσατσαράγκος εκτέλεσε χρέη παρατηρητή αγώνα στο Φθιωτικό ντέρμπι Αχιλλέας Δομοκού-Λαμία του 3ου Ομίλου της Γ΄ Εθνικής για την 9η αγωνιστική.
Η Λαμία έκανε την μεγάλη ανατροπή στο φινάλε και το 2-0 εις βάρος της έγινε 2-3. Ο Πρόεδρος της επιτροπής πρωταθλήματος της ΕΠΣΕ ήταν παρατηρητής ξανά σε αγώνα του Δομοκού στην Καρδίτσα με τον τοπικό Α.Ο.Κ. (7η Αγωνιστική του 3ου Ομίλου της Γ΄ Εθνικής), οπου η ομάδα της Φθιώτιδας ηττήθηκε (1-0) και τότε.
Φωτογραφία: www.starsports.gr
![](http://4.bp.blogspot.com/-ER13cKfQ13k/Ui9Pi58qAtI/AAAAAAABbrA/grrTpD2O-lY/s1600/camelotnew1.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-k5CWpe66uFo/UbxNreukU1I/AAAAAAABN-w/ISvonOZS6Ew/s1600/kardampikis2.jpg)