Τον προπονητή του Γιάννη Φλωράκη σημάδεψε ποδοσφαιριστής του Βελουχίου στην τελευταία αναμέτρηση της ομάδας του.
Το περιστατικό συνέβη στο 85ο λεπτό της Σαββατιάτικης (19/10) αναμέτρησης ΑΠΟΚ-Μυρίκη για την 5η αγωνιστική της Α΄ κατηγορίας Ευρυτανίας. Ο αριστερός μπακ του Βελουχίου Βασίλης Συγκελόπουλος στην προσπάθεια του να απομακρύνει την μπάλα στόχευσε τον προπονητή του Γιάννη Φλωράκη!
Το συμβάν μπορείτε να το δείτε στο ακόλουθο βίντεο.
Βίντεο: Άντζυ Τσολακίδου
![](http://1.bp.blogspot.com/-BlVCrg_XokE/UkIL8kMG7qI/AAAAAAABc_I/rM65Po9nQvs/s1600/lappas2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)