Την Κυριακή (3/11) στο κλειστό γήπεδο της Σπερχειάδας οι νεαρές αθλήτριες βόλεϊ της Π.Α.Κ. θα αγωνιστούν στις 11 το πρωί με τον τοπικό Άρη.
Η αναμέτρηση είναι στα πλαίσια της 5ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος παγκορασίδων στον 2ο όμιλο της Ε.Σ.ΠΕ.Κ.ΕΛ. Τα κορίτσια του Χρήστου Μακρή θα αγωνιστούν για πρώτη φορά στο φετινό πρωτάθλημα, αφού η αναμέτρηση του περασμένου Σαββάτου (Π.Α.Κ.-Φθία Λαμίας) αναβλήθηκε.
Η αναμέτρηση είναι στα πλαίσια της 5ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος παγκορασίδων στον 2ο όμιλο της Ε.Σ.ΠΕ.Κ.ΕΛ. Τα κορίτσια του Χρήστου Μακρή θα αγωνιστούν για πρώτη φορά στο φετινό πρωτάθλημα, αφού η αναμέτρηση του περασμένου Σαββάτου (Π.Α.Κ.-Φθία Λαμίας) αναβλήθηκε.
To υπόλοιπο πρόγραμμα του 1ου γύρου της Π.Α.Κ.:
5η Αγωνιστική: Άρης Σπερχειάδας-Π.Α.Κ. 3-11-2013 Κλειστό Σπερχειάδας 11.00
6η Αγωνιστική: Π.Α.Κ.-Γ.Σ. Λαμία 9-11-2013 Κλειστό Καρπενησίου 14.00
7η Αγωνιστική: ΑΜΣ Κύνος Λιβανατών 10-11-2013 Κλειστό Λιβανατών 17.00
* Εκκρεμεί η τύχη της αναμέτρησης της 4η αγωνιστικής Π.Α.Κ-Φθία Λαμίας. Θα οριστεί σε νέα ημερομηνία.
![](http://4.bp.blogspot.com/-ER13cKfQ13k/Ui9Pi58qAtI/AAAAAAABbrA/grrTpD2O-lY/s1600/camelotnew1.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-k5CWpe66uFo/UbxNreukU1I/AAAAAAABN-w/ISvonOZS6Ew/s1600/kardampikis2.jpg)