![](http://3.bp.blogspot.com/-cGHiGC5HAWY/UfmIISP4ROI/AAAAAAABVLg/aqHwxnyxNjw/s200/asterasexarxeion1.jpg)
Στην ομάδα του Αστέρα Εξαρχείων, που αγωνίζεται στην Β΄ ΕΠΣ Αθηνών μεταγράφηκε ο Δημήτρης Κετσιλής. Ο 22χρονος αγωνιζόταν μέχρι πρότινος στον Α.Ο. Κορυδαλλού. Έχει αγωνιστεί στην Α΄ ΕΠΣΕ με την Δυτική Φραγκίστα και στην Δ΄ Εθνική με την Μυρίκη. Στον ιστορικό Αστέρα αγωνίστηκε πριν χρόνια και ο πατέρας του Κώστας, που υπήρξε προπονητής της Φραγκίστας και του Κερασόβου, κάνοντας σημαντικές προσπάθειες για την ανάδειξη ταλέντων στην Δυτική Ευρυτανία με την δημιουργία ακαδημίας. Ο Κώστας Κετσιλής θα αναλάβει σημαντικό ρόλο στην ακαδημία των Εξαρχείων.
![](http://2.bp.blogspot.com/-k5CWpe66uFo/UbxNreukU1I/AAAAAAABN-w/ISvonOZS6Ew/s1600/kardampikis2.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-HPd06kOGhks/TVr9UAvAhwI/AAAAAAAAAUM/RnqqBcGoBWo/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://4.bp.blogspot.com/-tjy2w3t5d4w/TVPidIPR2AI/AAAAAAAAAQQ/jDc_nhN8e-k/s1600/camelotnew1.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-DjwvnfJI8J8/TXu7fvKlPNI/AAAAAAAAAiU/EZVs4__P_bk/s1600/cinematel.gif)