![](http://3.bp.blogspot.com/-k7Nn_OTFLf0/UhzUHSVbL5I/AAAAAAABZcc/FRfJdh-Ij6c/s200/zlatkovski1.jpg)
Ο ΠΑΣ Λαμία, που προετοιμάζεται στο Καρπενήσι ανακοίνωσε την απόκτηση δυο ποδοσφαιρστών ακόμη. Ο 23χρονος τερματοφύλακας Γιώργος Τσιλίγκος, που προπονείται με την ομάδα είναι και με την «βούλα» Λαμιώτης. Έχει αγωνιστεί στον Πύρασο Νέας Αγχιάλου (2008-2001) και στην Β΄ Εθνική Κύπρου με τον Χαλκάνορα Ιδαλίου. Η Λαμία απέκτησε και τον 26χρονο Σκοπιανό επιιθετικό Ζόραν Ζλατκόφσκι, που έχει αγωνιστεί σε αρκετές ομάδες με τελευταία την Μπρεγκάλνιτσα (Α΄ Εθνική Σκοπίων, 13 συμμετοχές και 8 γκολ). Έχει στην καριέρα του 175 συμμετοχές και 85 τέρματα, έχοντας αγωνιστεί επίσης σε ομάδες της Βουλγαρίας και του Ιράν. Η Λαμία επίσης ανακοίνωσε πως την Κυριακή 1 Σεπτεμβρίου θα αντιμετωπίσει σε φιλικό την Μυρίκη στις 6 στις εγκαταστάσεις του hotel Avaris.
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-Ym4wL96rD2Y/TXDkLPhS6iI/AAAAAAAAAfg/adVPfW6XOuE/s1600/Bourtsasn1.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-lU2PK3aftMY/TrxPF8c5hkI/AAAAAAAAF4E/gB3TklBFnzE/s1600/antigonitel1.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-OFVS1gbE0AM/TXFn14HDcsI/AAAAAAAAAfs/O6lOCwbh0HI/s1600/ntais1.jpg)