Ο δεύτερος σκόρερ του Kasmir Cup Σπύρος Κουτσούμπας διαπρέπει και στο 6Χ6, που διεξάγεται αυτές τις ημέρες στην Σπερχειάδα. Ο νεαρός ποδοσφαιριστής, που αγωνίζεται με τις Καρέκλες έχει χριστεί σκόρερ συνολικά 17 φορές. Δεύτερος είναι ο συνάδελφος δημοσιογράφος Δημήτρης Λάιος της ΑΕΚ, που έχει 12. Οι δυο ποδοσφαιριστές ήταν συμπαίχτες την φετινή σαιζόν στην Α1΄ ΕΠΣΦ με την Ένωση 2010. Την τριάδα συμπληρώνει ο Γιώργος Χαμπίπης από την ομάδα Σκαρπιάδες, που έχει 11 γκολ.
Αναλυτικά οι πρώτοι σκόρερ:
Παίχτης
|
Ομάδα
|
Γκολ
|
Σπύρος Κουτσούμπας
|
Καρέκλες
|
17
|
Δημήτρης Λάιος
|
ΑΕΚ F.C.
|
12
|
Γιώργος Χαμπίπης
|
Σκαρπιάδες
|
11
|
Χρήστος Παύλου
|
Οι Πότες
|
10
|
Γιώργος Χαλλής
|
Φλέτρες F.C.
|
10
|
Βασίλης Καλύβας
|
Καρέκλες
|
9
|
Νίκος Λάππας
|
Room Music Cafe
|
7
|
Ηλίας Ιωάννου
|
ΑΕΚ F.C.
|
7
|
Δημήτρης Θεοδοσόπουλος
|
Καρέκλες
|
7
|
Αλέκος Ευθυμίου
|
Μυρμηδόνες
|
7
|
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-Ym4wL96rD2Y/TXDkLPhS6iI/AAAAAAAAAfg/adVPfW6XOuE/s1600/Bourtsasn1.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-lU2PK3aftMY/TrxPF8c5hkI/AAAAAAAAF4E/gB3TklBFnzE/s1600/antigonitel1.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-OFVS1gbE0AM/TXFn14HDcsI/AAAAAAAAAfs/O6lOCwbh0HI/s1600/ntais1.jpg)