Λίγα λεπτά μετά τις 12:30 το μεσημέρι την Κυριακή 30-6 ο ΠΑΣ Γιάννενα κατέφτασε στο Καρπενήσι, για να πραγματοποιήσει το βασικό στάδιο της προετοιμασίας του. Το "Evrytania Sport" κάλυψε με φωτορεπορτάζ την άφιξη της ομάδας του Σάββα Παντελίδη στο Hotel Avaris.
Η πρώτη προπόνηση του ΠΑΣ στο Καρπενήσι θα γίνει σήμερα στις 5:30 στο γήπεδο του Hotel Avaris.
Η πρώτη προπόνηση του ΠΑΣ στο Καρπενήσι θα γίνει σήμερα στις 5:30 στο γήπεδο του Hotel Avaris.
Φωτογραφίες: Δημήτρης Κολλημένος
![](http://2.bp.blogspot.com/-k5CWpe66uFo/UbxNreukU1I/AAAAAAABN-w/ISvonOZS6Ew/s1600/kardampikis2.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-HPd06kOGhks/TVr9UAvAhwI/AAAAAAAAAUM/RnqqBcGoBWo/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://4.bp.blogspot.com/-tjy2w3t5d4w/TVPidIPR2AI/AAAAAAAAAQQ/jDc_nhN8e-k/s1600/camelotnew1.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-DjwvnfJI8J8/TXu7fvKlPNI/AAAAAAAAAiU/EZVs4__P_bk/s1600/cinematel.gif)