Ο 12χρονος Βασίλης Ζαγαρίτης της πρωταθλήτριας ΕΠΣ Βοιωτίας αναδείχτηκε πρώτος σκόρερ του 6ου Ομίλου στην κατηγορία των προπαίδων. Ο γιός του τεχνικού της ομάδας Κώστα σημείωσε 5 γκολ απέναντι σε Ευρυτανία και Φθιώτιδα, κατακτώντας την πρωτιά. Δεύτερος αναδείχτηκε ο 11χρονος συμπαίχτης του Γιώργος Τουρκοχωρίτης, που βρήκε τον δρόμο προς τα δίχτυα 4 φορές. Στα 2 τέρματα σταμάτησε ο Γιώργος Σερπάνος της ΕΠΣΕ.
Αναλυτικά όλοι οι σκόρερ:
5 γκολ: Ζαγαρίτης(Βοιωτία)
4 γκολ: Τουρκοχωρίτης Γ.(Βοιωτία)
2 γκολ: Τσάπρας, Φουφούνης(Βοιωτία), Σερπάνος(Ευρυτανία), Τσώκος, Χαΐδόγιαννος, Φουσέκης(Φωκίδα)
1 γκολ: Λεοντίου, Ποιητάρης, Κούκος, Μαμούρης(Βοιωτία), Αλτάνης(Φθιώτιδα), Παγώνης(Φωκίδα)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-OFVS1gbE0AM/TXFn14HDcsI/AAAAAAAAAfs/O6lOCwbh0HI/s1600/ntais1.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-HPd06kOGhks/TVr9UAvAhwI/AAAAAAAAAUM/RnqqBcGoBWo/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://4.bp.blogspot.com/-tjy2w3t5d4w/TVPidIPR2AI/AAAAAAAAAQQ/jDc_nhN8e-k/s1600/camelotnew1.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-DjwvnfJI8J8/TXu7fvKlPNI/AAAAAAAAAiU/EZVs4__P_bk/s1600/cinematel.gif)