Τρεις καινούργιες πρώτες εγγραφές πραγματοποίησαν οι ομάδες της Β΄ ΕΠΣΕ. Η Δόξα Ραπτοπούλου ενέταξε στο δυναμικό της τον Γιάννη Παπαδημητριου και τον Γιώργο Πιπέρα, οι οποίοι ειναι γεννημένοι το 2000 και δεν έχουν ακόμη δικαίωμα συμμετοχής. Παίχτης του Κρικέλλου είναι ο Γιώργος Μπόνιας, ο οποίος έχει γεννηθεί το 1991.
Πριν από μερικές ημέρες το Ραπτόπουλο είχε εντάξει στο δυναμικό του τους: Ηλία Κοτούλα (1999), Κώστα Αζακά, Γιώργο Κοτούλα (1989), Χρήστο Μύτα (1998) και Χρυσοβαλάντη Στασινό (1997), όπως και η ΑΕΚ τον Χρυσόστομο Νιαβή (1990).
![](https://lh3.googleusercontent.com/-HPd06kOGhks/TVr9UAvAhwI/AAAAAAAAAUM/RnqqBcGoBWo/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-OFVS1gbE0AM/TXFn14HDcsI/AAAAAAAAAfs/O6lOCwbh0HI/s1600/ntais1.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-DjwvnfJI8J8/TXu7fvKlPNI/AAAAAAAAAiU/EZVs4__P_bk/s1600/cinematel.gif)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-Ym4wL96rD2Y/TXDkLPhS6iI/AAAAAAAAAfg/adVPfW6XOuE/s1600/Bourtsasn1.jpg)