Τρίτη 2 Απριλίου 2013

Σφυρίζει το δεύτερο μέρος στο Κερασοχώρι ο Χρυσαφόπουλος

Ανακοινώθηκαν από την επιτροπή ορισμού διαιτησίας της ΕΠΣ Ευρυτανίας οι διαιτητές και οι παρατηρητές του δευτέρου ημιχρόνου του ημιτελικού μεταξύ της Κρέντης και της Μυρίκης, ο οποίος θα διεξαχθεί την Τετάρτη 3 Απριλίου στις 16:30 στο γήπεδο Κερασοχωρίου.
Θα διευθύνει ο Νεκτάριος Χρυσαφόπουλος με επόπτες τον Λάμπρο Κολοκώτσιο και τον Γιώργο Δροσίνη. Παρατηρητές αγώνα θα είναι 3 άτομα, ώστε να τηρηθεί η ασφάλεια. Συγκεκριμένα πρόκειται για τον Θοδωρή Ζελενίτσα, τον Κώστα Χούπα και τον Θανάση Τσατσαράγκο.
Να θυμίσουμε πως ο αγώνας διακόπηκε στο ημίχρονο και ενώ το σκορ ήταν 0-1 υπέρ των φιλοξενούμενων, καθώς μετά από ρίψη βαρελότου στα αποδυτήρια τραυματίστηκε ο διαιτητής Βασίλης Λάμπρου, αλλά και ο παρατηρητής αγώνα Κώστας Χούπας. Αναλυτικό ρεπορτάζ μπορείτε να διαβάσετε: http://evrytaniasport.blogspot.com/2013/03/0-1.html