Ανακοινώθηκαν από την επιτροπή ορισμού διαιτησίας της ΕΠΣ Ευρυτανίας οι διαιτητές και οι παρατηρητές του δευτέρου ημιχρόνου του ημιτελικού μεταξύ της Κρέντης και της Μυρίκης, ο οποίος θα διεξαχθεί την Τετάρτη 3 Απριλίου στις 16:30 στο γήπεδο Κερασοχωρίου.
Θα διευθύνει ο Νεκτάριος Χρυσαφόπουλος με επόπτες τον Λάμπρο Κολοκώτσιο και τον Γιώργο Δροσίνη. Παρατηρητές αγώνα θα είναι 3 άτομα, ώστε να τηρηθεί η ασφάλεια. Συγκεκριμένα πρόκειται για τον Θοδωρή Ζελενίτσα, τον Κώστα Χούπα και τον Θανάση Τσατσαράγκο.
Να θυμίσουμε πως ο αγώνας διακόπηκε στο ημίχρονο και ενώ το σκορ ήταν 0-1 υπέρ των φιλοξενούμενων, καθώς μετά από ρίψη βαρελότου στα αποδυτήρια τραυματίστηκε ο διαιτητής Βασίλης Λάμπρου, αλλά και ο παρατηρητής αγώνα Κώστας Χούπας. Αναλυτικό ρεπορτάζ μπορείτε να διαβάσετε: http://evrytaniasport.blogspot.com/2013/03/0-1.htmlΘα διευθύνει ο Νεκτάριος Χρυσαφόπουλος με επόπτες τον Λάμπρο Κολοκώτσιο και τον Γιώργο Δροσίνη. Παρατηρητές αγώνα θα είναι 3 άτομα, ώστε να τηρηθεί η ασφάλεια. Συγκεκριμένα πρόκειται για τον Θοδωρή Ζελενίτσα, τον Κώστα Χούπα και τον Θανάση Τσατσαράγκο.
1ος ημιτελικός play off Α΄ ΕΠΣ Ευρυτανίας
Κρέντη-Μυρίκη 3-4-2013 Γήπεδο Κερασοχωρίου 16.30
Διαιτητής: Νεκτάριος Χρυσαφόπουλος(ΕΠΣ Ευρυτανίας)
1ος Βοηθός: Λάμπρος Κολοκώτσιος(ΕΠΣ Ευρυτανίας)
2ος Βοηθός: Γιώργος Δροσίνης(ΕΠΣ Ευρυτανίας)![](http://2.bp.blogspot.com/-50vmx3AD33w/UM87Ko83pjI/AAAAAAAAySs/DiDcoofA2M0/s1600/foukas2.gif)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://lh6.googleusercontent.com/-8gMB5zwdK_o/TTiLHAMJS-I/AAAAAAAAAI8/uyDV84INyJc/s1600/xrysikos-diafhm.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-lU2PK3aftMY/TrxPF8c5hkI/AAAAAAAAF4E/gB3TklBFnzE/s1600/antigonitel1.jpg)