Η μεγάλη στιγμή για την ομάδα πόλο του Νηρέα Λαμίας πλησιάζει, η ομάδα του Κώστα Λούδη θα αγωνιστεί αύριο στο Καρπενήσι και θα δώσει το πρώτο επίσημο ματς της χρονιάς με στόχο το Final 4.
Ο Νηρέας υποδέχεται στις 5.30 στο κολυμβητήριο Καρπενησίου τον Πανιώνιο για την προημιτελική φάση του κυπέλλου Ελλάδας. Η είσοδος είναι ελεύθερη και το κολυμβητήριο αναμένεται να είναι κατάμεστο. Ήδη από την Λαμία θα αναχωρήσουν 4 πούλμαν με εκδρομείς του Νηρέα και 6 συνολικά τύμπανα!.
Πρόκειται για ένα μεγάλο αθλητικό γεγονός που φιλοξενεί η πόλη μας και ήδη βρίσκεται στο επίκεντρο του ενδιαφέροντος για την αυριανή ημέρα.
![](https://lh3.googleusercontent.com/-HPd06kOGhks/TVr9UAvAhwI/AAAAAAAAAUM/RnqqBcGoBWo/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-OFVS1gbE0AM/TXFn14HDcsI/AAAAAAAAAfs/O6lOCwbh0HI/s1600/ntais1.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-DjwvnfJI8J8/TXu7fvKlPNI/AAAAAAAAAiU/EZVs4__P_bk/s1600/cinematel.gif)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-Ym4wL96rD2Y/TXDkLPhS6iI/AAAAAAAAAfg/adVPfW6XOuE/s1600/Bourtsasn1.jpg)