Ολοκληρώθηκαν την περασμένη εβδομάδα τα μαθήματα της σχολής διαιτησίας της ΕΠΣ Ευρυτανίας. Πραγματοποιήθηκαν σε λιγότερο από 1 μήνα τέσσερα συνολικά μαθήματα υπό την διδασκαλία του προέδρου του συνδέσμου διαιτητών Φθιώτιδας και εκπαιδευτή διαιτησία Γιάννη Σπυρόπουλου. Περίπου 10 άτομα συνολικά παρακολούθησαν την σχολή. Σύντομα η ΕΠΣ Ευρυτανίας θα ανακοινώσει την ημερομηνία, στην οποία θα διενεργηθούν οι εξετάσεις, που θα γίνουν υπό την παρουσία του παλαιού διαιτητή Α΄ Εθνικής Θανάση Μπριάκου.
![](https://lh3.googleusercontent.com/-HPd06kOGhks/TVr9UAvAhwI/AAAAAAAAAUM/RnqqBcGoBWo/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-OFVS1gbE0AM/TXFn14HDcsI/AAAAAAAAAfs/O6lOCwbh0HI/s1600/ntais1.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-DjwvnfJI8J8/TXu7fvKlPNI/AAAAAAAAAiU/EZVs4__P_bk/s1600/cinematel.gif)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-Ym4wL96rD2Y/TXDkLPhS6iI/AAAAAAAAAfg/adVPfW6XOuE/s1600/Bourtsasn1.jpg)