Η κλήρωση θα πραγματοποιηθεί τις επόμενες ομάδες, ενώ εξετάζεται το ενδεχόμενο της δημιουργίας 3 (6-6-6 ομάδες) ή 4 ομίλων (5-5-4-4 ομάδες)
Τα ονόματα των ομάδων είναι τα εξής: Fragkist΄AN. Terrorists, Καρπενησιακός 2013, Ρακόμελο, Σύλλογος Σπουδαστών ΤΕΙ Καρπενησίου, Sporting B.C., Αστέρας, Krenti Bulls, Ίκαρος, Μεγάλο Χωριό, Παρέα B.C., Είθισται Café B.C., Πρωτέας, Π.Α.Κ., Ζήκος, Γ.Σ. Άτλαντας 2008, Μακρακώμη Touotomi B.C., Γ.Σ. Φάλαρα, Γενικό Λύκειο Καρπενησίου.
* Μέσα στις επόμενες ώρες θα ανακοινωθούν από το "Evrytania Sport" τα ρόστερ των ομάδων.
![](http://2.bp.blogspot.com/-50vmx3AD33w/UM87Ko83pjI/AAAAAAAAySs/DiDcoofA2M0/s1600/foukas2.gif)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://lh6.googleusercontent.com/-8gMB5zwdK_o/TTiLHAMJS-I/AAAAAAAAAI8/uyDV84INyJc/s1600/xrysikos-diafhm.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-lU2PK3aftMY/TrxPF8c5hkI/AAAAAAAAF4E/gB3TklBFnzE/s1600/antigonitel1.jpg)