Η κάμερα του “Evrytania Sport” βρέθηκε ξανά στο γήπεδο και συγκεκριμένα στο Δημοτικό Στάδιο Καρπενησίου και κατέγραψε τον 2ο ημιτελικό των Play Off της Α΄ Ευρυτανίας ανάμεσα σε ΑΠΟΚ και Άγραφα.
Στο απόσπασμα του βίντεο μπορείτε να δείτε την είσοδο των ομάδων στον αγωνιστικό χώρο, τα δυο γκολ των Αγράφων που πέτυχαν ο Γιώργος Ζαπαντιώτης και ο Κώστας Αρουτίδης και τα γκολ της ισοφάρισης του ΑΠΟΚ με τους Βασίλη Συγκελόπουλο και Μιχάλη Νούλα.
Βίντεο: Άντζυ Τσολακίδου
![](https://lh3.googleusercontent.com/-HPd06kOGhks/TVr9UAvAhwI/AAAAAAAAAUM/RnqqBcGoBWo/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-OFVS1gbE0AM/TXFn14HDcsI/AAAAAAAAAfs/O6lOCwbh0HI/s1600/ntais1.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-DjwvnfJI8J8/TXu7fvKlPNI/AAAAAAAAAiU/EZVs4__P_bk/s1600/cinematel.gif)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-Ym4wL96rD2Y/TXDkLPhS6iI/AAAAAAAAAfg/adVPfW6XOuE/s1600/Bourtsasn1.jpg)