Αποχώρησε ο Ανδρέας Θεολόγου από το Hotel Spa Montana, ο οποίος ήταν ο μέχρι πρότινος γενικός διευθυντής του ξενοδοχείου. Η συνεργασία ολοκληρώθηκε την περασμένη εβδομάδα και συγκεκριμένα την Πέμπτη 28 Φεβρουαρίου πριν συμπληρώσει έναν χρόνο. Ο κ. Θεολόγου θα παραμένει πρόεδρος του ΑΠΟΚ μέχρι την λήξη της περιόδου, συνεχίζοντας το έργο, που ξεκίνησε με τους παράγοντες της ομάδας από το περασμένο καλοκαίρι.
![](https://lh3.googleusercontent.com/-DjwvnfJI8J8/TXu7fvKlPNI/AAAAAAAAAiU/EZVs4__P_bk/s1600/cinematel.gif)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-HPd06kOGhks/TVr9UAvAhwI/AAAAAAAAAUM/RnqqBcGoBWo/s1600/tsigaridanew.jpg)