Την πρώτη της προπόνηση πραγματοποίησε η περιφερειακή ομάδα του 6ου Ομίλου. Την Τρίτη 26 Μαρτίου οι παίδες προπονήθηκαν στις 4 στο ενωσιακό γήπεδο της ΕΠΣ Φθιώτιδας και οι νέοι στις 5:30.
Από πλευράς Ευρυτανίας προπονήθηκαν στους παίδες ο Τόμις Χρυσαφόπουλος και ο Πάνος Λιάγκας της Ακαδημίας και στους νέους ο Άρης Σιταράς της Μυρίκης και ο Κώστας Χρυσαφόπουλος του Αιόλου. Οι επόμενες προπονήσεις θα γίνουν επίσης στην Λαμία στις 2 και στις 9 Απριλίου.
Η 6η Περιφέρεια (ΕΠΣ Ευρυτανίας-Βοιωτίας-Φθιώτιδας-Φωκίδας) του Γιώργου Φαμέλη θα αντιμετωπίσεις στις 17 Απριλίου την 5η Περιφέρεια (ΕΠΣ Άρτας, Ηπείρου, Θεσπρωτίας, Κέρκυρας, Πρέβεζας/Λευκάδας) στην Άρτα και στις 24 Απριλίου την 4η Περιφέρεια (ΕΠΣ Θεσσαλίας, Καρδίτσας, Λάρισας, Πιερίας, Τρικάλων) στον Άγιο Δημήτριο Καρδίτσας.
![](https://lh3.googleusercontent.com/-HPd06kOGhks/TVr9UAvAhwI/AAAAAAAAAUM/RnqqBcGoBWo/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-OFVS1gbE0AM/TXFn14HDcsI/AAAAAAAAAfs/O6lOCwbh0HI/s1600/ntais1.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-DjwvnfJI8J8/TXu7fvKlPNI/AAAAAAAAAiU/EZVs4__P_bk/s1600/cinematel.gif)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-Ym4wL96rD2Y/TXDkLPhS6iI/AAAAAAAAAfg/adVPfW6XOuE/s1600/Bourtsasn1.jpg)