Η κάμερα του “Evrytania Sport” ήταν το Σάββατο 30/3 στο Αθλητικό Κέντρο Καρπενησίου και κατέγραψε τον 1ο ημιτελικό των Play Off της Α΄ Ευρυτανίας μεταξύ Αγράφων και ΑΠΟΚ.
Στο ακόλουθο βίντεο μπορείτε να δείτε την είσοδο των ομάδων στον αγωνιστικό χώρο, την επίμαχη φάση όπου ο ΑΠΟΚ ζήτησε την αποβολή του Φάνη Μπισμπίκη, την καλύτερη ευκαιρία των Αγράφων με τον Κώστα Καλύβα και την πιο επικίνδυνη στιγμή του ΑΠΟΚ με τον αρχηγό του Γιώργο Κρασιά.
* Άλλες αμφισβητούμενες φάσεις δεν υπήρξαν, ήταν ξεκάθαρες ότι δεν υπήρχαν παραβάσεις για αυτό δεν συμπεριλήφθησαν στο απόσπασμα του βίντεο.
Βίντεο: Άντζυ Τσολακίδου
![](http://2.bp.blogspot.com/-50vmx3AD33w/UM87Ko83pjI/AAAAAAAAySs/DiDcoofA2M0/s1600/foukas2.gif)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://lh6.googleusercontent.com/-8gMB5zwdK_o/TTiLHAMJS-I/AAAAAAAAAI8/uyDV84INyJc/s1600/xrysikos-diafhm.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-lU2PK3aftMY/TrxPF8c5hkI/AAAAAAAAF4E/gB3TklBFnzE/s1600/antigonitel1.jpg)