Στην τέταρτη και τελευταία για το 2012 αγωνιστική όσον αφορά το διασυλλογικό πρωτάθλημα Joya Kick Boxing συμμετείχε ο 27χρονος Θωμάς Ξαγάρας. Οι αγώνες πραγματοποιήθηκαν την Κυριακή 20 Ιανουαρίου στο κλειστό γυμναστήριο Άνω Λιοσίων (Δροσούπολη), ενώ συμμετείχε και ο 25χρονος Πολωνός Roland Matuszsyk, τον οποίο προπονεί ο Ξαγάρας και διαμένει στο Καρπενήσι.
Ο Ευρυτάνας Ξαγάρας (Αθλητής του Fight Club Γαλατσίου), τον οποίο καθοδηγεί ο ομοσπονδιακός προπονητής Γιάννης Θεοφάνους (Διοργανωτής Joya Kick Boxing Championship) στην κατηγορία των -81 κιλών αποκλείστηκε, καθώς ηττήθηκε από τον αντίπαλο του. Ο Matuszsyk στην κατηγορία των -75 κιλών κατέκτησε μετάλλιο, κερδίζοντας και τους δυο αγώνες, που συμμετείχε.
![](http://2.bp.blogspot.com/-50vmx3AD33w/UM87Ko83pjI/AAAAAAAAySs/DiDcoofA2M0/s1600/foukas2.gif)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://lh6.googleusercontent.com/-8gMB5zwdK_o/TTiLHAMJS-I/AAAAAAAAAI8/uyDV84INyJc/s1600/xrysikos-diafhm.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-lU2PK3aftMY/TrxPF8c5hkI/AAAAAAAAF4E/gB3TklBFnzE/s1600/antigonitel1.jpg)