Μέσα σε ζεστό και οικογενειακό κλίμα η ομάδα των Αγράφων έκοψε την Κυριακή (17/2) το βράδυ την πρωτοχρονιάτικη πίτα της.
Οι ποδοσφαιριστές της ομάδας μαζί με αρκετά συγγενικά πρόσωπα τους, διοικητικά στελέχη και προπονητικό τιμ, γευμάτισαν στην περιοχή του Ξηριά στην Ταβέρνα-Ουζερί του Γιώργου Τσεκλείστα.
Στην εκδήλωση παραβρέθηκε ο προπονητής Νίκος Τριανταφυλλόπουλος, ο βοηθός του Δημήτρης Αθανασόπουλος και από πλευράς διοίκησης ο Πρόεδρος Γιάννης Τσιγαρίδας και τα στελέχη του Δ.Σ.: Νίκος Δροσίνης, Ταξιάρχης Σβερώνης, Δημήτρης Γατής και Δημήτρης Δροσίνης.
Φωτογραφίες: Δημήτρης Γατής![](http://2.bp.blogspot.com/-50vmx3AD33w/UM87Ko83pjI/AAAAAAAAySs/DiDcoofA2M0/s1600/foukas2.gif)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://lh6.googleusercontent.com/-8gMB5zwdK_o/TTiLHAMJS-I/AAAAAAAAAI8/uyDV84INyJc/s1600/xrysikos-diafhm.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-lU2PK3aftMY/TrxPF8c5hkI/AAAAAAAAF4E/gB3TklBFnzE/s1600/antigonitel1.jpg)