Για την ερχόμενη Τετάρτη 13 Φεβρουαρίου ορίστηκε η συνέχιση του εξ αναβολής αγώνα της 10ης αγωνιστικής ανάμεσα σε Παλαιοκατούνα και Απεραντιακό. Το δεύτερο κομμάτι του ντέρμπι παραμονής θα αρχίσει στις 4 το μεσημέρι.
Η αναμέτρηση είχε διακοπεί λόγω των κακών καιρικών συνθηκών στο ημίχρονο στις 2 Δεκεμβρίου και θα παιχτεί το δεύτερο μέρος. Το σκορ ήταν 1-0 υπέρ των γηπεδούχων με σκόρερ τον Χρήστο Γενιτσαρόπουλο.
Η επιτροπή πρωταθλήματος της ΕΠΣΕ όρισε για 3η φορά την αναμέτρηση, καθώς στις προηγούμενες δυο ημερομηνίες μετά από πιέσεις των ομάδων ανέβαλλε την αναμέτρηση.
![](https://lh3.googleusercontent.com/-Ym4wL96rD2Y/TXDkLPhS6iI/AAAAAAAAAfg/adVPfW6XOuE/s1600/Bourtsasn1.jpg)
![](http://4.bp.blogspot.com/-tjy2w3t5d4w/TVPidIPR2AI/AAAAAAAAAQQ/jDc_nhN8e-k/s1600/camelotnew1.jpg)