Πριν καλά-καλά συμπληρώσει μια εβδομάδα στο ρόστερ της νέας τους ομάδας ο Ευρυτάνας Δημήτρης Κουρλός ξεκίνησε στο βασικό σχήμα του Ανδρούτσου Γραβιάς, αγωνιζόμενος σε όλο το 90λεπτο.
Ο Κώστας Λίβας ξεκίνησε τον πρώην επιθετικό του ΑΠΟΚ στην εκτός έδρας αναμέτρηση με την Ελασσόνα για την 13η αγωνιστική του 4ου Ομίλου (Δ΄ Εθνική). Η ομάδα της Φωκίδας κατέβηκε με πολλές απουσίες, ηττήθηκε με 1-0 και συνεχίζει να παλεύει για την σωτηρία της.
Ο 25χρονος έκανε το ντεμπούτο του με τον Ανδρούτσο και αγωνίστηκε ξανά στην Δ΄ Εθνική μετά από 8 μήνες, καθώς το τελευταίο του παιχνίδι ήταν το Καμένα Βούρλα-Βελούχι 2-2. Είχε μάλιστα μια καλή στιγμή στην επανάληψη στο τελευταίο τέταρτο, σουτάροντας άουτ.
Φωτογραφία: www.elassonasport.gr
Φωτογραφία: www.elassonasport.gr
![](https://lh3.googleusercontent.com/-Ym4wL96rD2Y/TXDkLPhS6iI/AAAAAAAAAfg/adVPfW6XOuE/s1600/Bourtsasn1.jpg)
![](http://4.bp.blogspot.com/-tjy2w3t5d4w/TVPidIPR2AI/AAAAAAAAAQQ/jDc_nhN8e-k/s1600/camelotnew1.jpg)