![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi4IQY4s2ENPip1NlNJl067_1L9DOMmQ6kpPd_O7ZurdBMwkpGFDJdK4kxcA9Un1GDAx2T3TE3bDhX1dxy75QdRlFwy2um6gWNgq9LCe79R6X8YoTBqq1h3OqGIrEJOTjkZA9gKjQFr6hZR23MXmLjwJ6IXTdQYUqRKrFWwucP88vRpyEWIhwu-zG8E/s320/IMG_20230616_164453_467.jpg)
H EΠΣ Ευρυτανίας δίπλα στην Εθνική μας για τον αγώνα με την Ιρλανδία στο Opap Arena, πραγματοποιωντας μονοήμερη εκδρομή. Η ομάδα μας επικράτησε με 2-1. Τα παιδιά των μικτών ομάδων συνόδεψαν ο Πρόεδρος Γιώργος Παπαντζίμας και οι: Νίκος Δροσίνης και Ηλίας Γκαλιμάνης από πλευράς εκτελεστικής επιτροπής, καθώς και ο ενωσιακός προπονητής Δημήτρης Αντωνίου. Παρών ήταν επίσης ο προπονητής της ακαδημίας του Αιόλου Χρήστος Γιαννίτσαρης και ο επικεφαλής του Καρπενήσι Futsal και υπεύθυνος επικοινωνίας της ΕΠΣ Ευρυτανίας Δημήτρης Κολλημένος.