![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh8EeCMfGYEbAF2Te-qLWdB33PUsh4slfGfSL1zkhLaAFTkiyjQE9EXD8KtR_9mnDR07THhwhdScB6ukMghdxZrq1EdZ9Z9Zvj3vaYBcHP0LEbca7QcPGSjR7wEBaNVh3-VryqZA8wwj2YrvUBJxCORyYeJ4JpEu_FRZABN9-ZEL_g8wkOq_EUAl0P0/s320/lathiriis.jpg)
Ο αξιόλογος Βαγγέλης Λαθύρης του ΣΔΠ Πειραιά διεύθυνε τις προηγούμενες ημέρες των παιχνίδι των μπαράζ ανόδου για τη Γ΄ Εθνική που έγινε στη Χίο μεταξύ Ατρόμητου Αγίου Γεωργίου και Μαρκό (0-1). Στη συνέχεια διατέλεσε και 4ος διαιτητής στο ματς των μπαράζ προβιβασμού για τη Super League 2 μεταξύ Ηλιούπολης και Αγροτικού Αστέρα (1-1).
Ο Νώντας Κολορίζος του ΣΔΠ Φθιώτιδας σφυρίζει το ματς των Play Off ανόδου για τη Γ΄ Εθνική ανάμεσα σε Πύρασο Νέας Αγχιάλου και Διγενή Νεοχωρίου. Και οι δυο κατάγονται από την Ευρυτανία.