![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj_7ZjFm70uSDsVFOi8bVUb8W1bWQfdqLqpNH59RxE7Cdh5aYWTG9LwPAy9E8IOvhxJfSlBvu4YicR1VXqctnfeU-B1JDpp47UWaqgkhRlCyyAEnBGFH4MA2_5EqcM8_NEv3J_hiB1C9sp0dSYDTGoxzhIAJ2FL4wPBeIdgUbjDupiNfJBNQ3Vt0Q6z/w155-h200/202110050159388129.jpg)
Γιάννης Κακκάβας και Αλέξανδρος Γενιτσαρόπουλος αγωνίστηκαν μετά από μια τριετία και την κοινή τους παρουσία στο Βελούχι (Γ΄ Εθνική) στην ίδια ομάδα. Φόρεσαν τη φανέλα του Αστέρα Σταυρού, στην Α΄ ΕΠΣ Φθιώτιδας, ο οποίος σήμερα Μεγάλη Τετάρτη 20 Απριλίου αντιμετωπίζει στον τελικό κυπέλλου την Αταλάντη.
Ο Αστέρας του Πέτρου Καραΐσκου τερμάτισε 3ος στο πρωτάθλημα, χάνοντας στις λεπτομέρειες τον τίτλο, που κατέληξε στην Στυλίδα. Ο Κακκάβας πέτυχε 9 γκολ στο πρωτάθλημα, ενώ ο Ευρυτάνας άσος 5. Στην ίδια ομάδα συμπαίχτες είχαν τα αδέρφια Γιάννη και Νίκο Λάππα, επίσης πρώην παίχτες του ΑΠΟΚ.