Πέμπτη, 14 Οκτωβρίου 2021

Το πρόγραμμα των ομάδων μπάσκετ της Ευρυτανίας ως το τέλος του 2021


Οι ομάδες μπάσκετ της Ευρυτανίας (Άτλας Β΄ ΕΣΚΑΣΕ ανδρών και έφηβοι& Π.Α.Κ. παίδες) έμαθαν το αναλυτικό πρόγραμμα τους ως το τέλος του 2021.

 

Το πρόγραμμα των ομάδων έχει ως εξής:

Β΄ ΕΣΚΑΣΕ (Β΄ Όμιλος)

1η αγωνιστική

ΑΣΕ Μπούκαλη-Φάλαρα ΔΑΚ Λαμίας 17-10-2021 14:00

Μεδεών-Κένταυρος Λιβαδειάς Κλειστό Διστομου 17-10-2021 19:00

Προοδευτική Λάρυμνας-Σύλλας Αιδηψού Κλειστό Μαρτίνου 17-10-2021 15:00

Γ.Σ. Άτλας-Μώλος Κλειστό Καρπενησίου 17-10-2021 17:30

 

2η αγωνιστική

Κένταυρος Λιβαδειάς-ΑΣΕ Μπούκαλη Κλειστό Λιβαδειάς 24-10-2021 18:00

Σύλλας Αιδηψού-Μεδεών Κλειστό Λουτρών Αιδηψού 23-10-2021 13:00

Μώλος-Προοδευτική Λάρυμνας Κλειστό Μώλου 24-10-2021 17:00

Γ.Σ. Άτλας-Φάλαρα Κλειστό Καρπενησίου 23-10-2021 15:00

 

3η αγωνιστική

ΑΣΕ Μπούκαλη-Σύλλας Αιδηψού ΔΑΚ Λαμίας 7-11-2021 13:00

Μεδεών-Μώλος Κλειστό Διστόμου 7-11-2021 15:00

Προοδευτική Λάρυμνας-Γ.Σ. Άτλας Κλειστό Μαρτίνου 7-11-2021 15:00

Φάλαρα-Κένταυρος Λιβαδειάς ΔΑΚ Λαμίας 7-11-2021 15:00

 

4η αγωνιστική

Μώλος-ΑΣΕ Μπούκαλη Κλειστό Μώλου 14-11-2021 18:00

Γ.Σ. Άτλας-Μεδεών Κλειστό Καρπενησίου 13-11-2021 14:00

Προοδευτική Λάρυμνας-Φάλαρα Κλειστό Μαρτίνου 14-11-2021 15:00

Σύλλας Αιδηψού-Κένταυρος Λιβαδειάς Κλειστό Λουτρών Αιδηψού 14-11-2021 13:00 

 

5η αγωνιστική

ΑΕ Μπούκαλη-Γ.Σ. Άτλας ΔΑΚ Λαμίας 21-11-2021 15:00

Μεδεών-Προοδευτική Λάρυμνας Κλειστό Διστόμου 21-11-2021 18:00

Φάλαρα-Σύλλας Αιδηψού ΔΑΚ Λαμίας 20-11-2021 13:00

Κένταυρος Λιβαδειάς-Μώλος Κλειστό Λιβαδειάς 21-11-2021 17:00

 

6η αγωνιστική

Προοδευτική Λάρυμνας-ΑΣΕ Μπούκαλη Κλειστό Μαρτίνου 5-12-2021 18:00

Μεδεών-Φάλαρα Κλειστό Διστόμου 4-12-2021 15:00

Γ.Σ. Άτλας-Κένταυρος Λιβαδειάς Κλειστό Καρπενησίου 4-12-2021 16:00

Μώλος-Σύλλας Αιδηψού Κλειστό Μώλου 5-12-2021 13:00

 

7η αγωνιστική

ΑΣΕ Μπούκαλη-Μεδεών ΔΑΚ Λαμίας 18-12-2021 16:00

Φάλαρα-Μώλος ΔΑΚ Λαμίας 18-12-2021 14:00

Κένταυρος Λιβαδειάς-Προοδευτική Λάρυμνας Κλειστό Λιβαδειάς 18-12-2021 19:30

Σύλλας Αιδηψού-Γ.Σ. Άτλας Κλειστό Λουτρών Αιδηψού 18-12-2021 13:00

 

Εφηβικό Πρωτάθλημα ΕΣΚΑΣΕ (ΣΤ΄ Όμιλος)

 

4η αγωνιστική

Έσπερος Λαμίας-Γ.Σ. Άτλας ΔΑΚ Λαμίας 6-11-2021 15:00

Αναγέννηση Λαμίας-ΑΣΕ Μπούκαλη ΔΑΚ Λαμίας 6-11-2021 17:00

 

5η αγωνιστική

Γ.Σ. Άτλας-Αναγέννηση Λαμίας Κλειστό Καρπενησίου 20-11-2021 15:00

ΑΣΕ Μπούκαλη-Έσπερος Λαμίας ΔΑΚ Λαμίας 20-11-2021 18:30

 

6η αγωνιστική

ΑΣΕ Μπούκαλη-Γ.Σ. Άτλας ΔΑΚ Λαμίας 5-12-2021 11:00

Έσπερος Λαμίας-Αναγέννηση Λαμίας ΔΑΚ Λαμίας 4-12-2021 14:00

 

Παιδικό Πρωτάθλημα ΕΣΚΑΣΕ (ΣΤ΄ Όμιλος)

 5η αγωνιστική

ΑΣΕ Μπούκαλη-Πρωτέας Λαμίας ΔΑΚ Λαμίας 16-10-2021 12:00

Έσπερος Λαμίας-Αναγέννηση Λαμίας ΔΑΚ Λαμίας 16-10-2021 14:00

Ρεπό: Π.Α.Κ.

 

6η αγωνιστική

Έσπερος Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας ΔΑΚ Λαμίας 30-10-2021 11:00

Π.Α.Κ.-Αναγέννηση Λαμίας Κλειστό Καρπενησίου 30-10-2021 16:00

Ρεπό: ΑΣΕ Μπούκαλη

 

7η αγωνιστική

ΑΣΕ Μπούκαλη-Έσπερος Λαμίας ΔΑΚ Λαμίας 14-11-2021 14:00

Πρωτέας Λαμίας-Π.Α.Κ. ΔΑΚ Λαμίας 14-11-2021 12:00

Ρεπό: Αναγέννηση Λαμίας

 

8η αγωνιστική

Π.Α.Κ.-ΑΣΕ Μπούκαλη Κλειστό Καρπενησίου 28-11-2021 16:00

Αναγέννηση Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας ΔΑΚ Λαμίας 28-11-2021 12:00

Ρεπό: Έσπερος Λαμίας

 

9η αγωνιστική

ΑΣΕ Μπούκαλη-Αναγέννηση Λαμίας ΔΑΚ Λαμίας 11-12-2021 15:00

Έσπερος Λαμίας-Π.Α.Κ. ΔΑΚ Λαμίας 11-12-2021 17:00

Ρεπό: Πρωτέας Λαμίας

 

10η αγωνιστική

Πρωτέας Λαμίας-ΑΣΕ Μπούκαλη ΔΑΚ Λαμίας 9-1-2022 17:00

Αναγέννηση Λαμίας-Έσπερος Λαμίας ΔΑΚ Λαμίας 8-1-2022 15:00

Ρεπό: Π.Α.Κ.