Πέντε άτομα του τοπικού ποδοσφαίρου της ΕΠΣ Ευρυτανίας άφησαν το κλαμπ των «εργένηδων» τα δυο προηγούμενα Σαββατοκύριακα. Ο αμυντικός του Αιόλου Δημήτρης Μπισμπίκης ενώθηκε με τα δεσμά του γάμου με την αγαπημένη του Ανθή και ο Κώστας Αρκουμάνης επί σειρά ετών στόπερ αρκετών ομάδων της Ευρυτανίας τα προηγούμενα χρόνια, με τελευταία τον ΑΠΟΚ με την εκλεκτή της καρδιάς του Αντιγόνη. Επιπρόσθετα ο διαιτητής της ΕΠΣ Ευρυτανίας Δημήτρης Γιαννιώτης νυμφεύθηκε την αγαπημένη του Χριστίνα.
Ακολούθησαν το Σάββατο 11 Αυγούστου ο γάμος του ποδοσφαιριστή της Φραγκίστας και επί πολλά χρόνια αρχηγού της Ποταμιάς Γιώργου Ζαγκότση με την εκλεκτή της καρδιάς του Ελένη και του άλλοτε επιθετικού ομάδων της Ευρυτανίας (Τελευταία η Φραγκίστα) Μπάμπη Καρβέλη με την πλέον σύζυγο του Μαίρη.
Ευχόμαστε βιόν ανθόσπαρτον σε όλους τους νεόνυμφους!
:
![](https://4.bp.blogspot.com/-B7fGpNpQmNU/Wqet0ay-PHI/AAAAAAAEL4w/l9AM41tGdO0N_40-1HkHXG0AI1LFTzA6ACLcBGAs/s1600/ntais1.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)