Μετά την επιτυχία του στις αγωνιστικές δοκιμασίες βοηθών διαιτητών 3ης κατηγορίας ο Γιάννης Σέλελης ορίστηκε την Τετάρτη 15 Σεπτεμβρίου σε παιχνίδι κυπέλλου της ΕΠΣ Φθιώτιδας στις Μεξιάτες μεταξύ του Λιανοκλαδιου και της Νίκης Αγίας Παρασκευής του Κώστα Γενιτσαροπουλου. Σφυριζει ο Ευρυτανας Βασίλης Τσιγαρίδας, ενώ ο έτερος βοηθός θα είναι ο κ. Χιντας. Το Ρεγγινι υποδέχεται ο Αστέρας Σταυρού του Αλέξανδρου Γενιτσαροπουλου. Το ματς Προοδευτική Λαρυμνας-Φραντζη σφυρίζει ο Βαγγέλης Λαθυρης και τη συνάντηση Καλυβια-Ολυμπιακος Λαμιας ο Νώντας Κολοριζος.
![](https://4.bp.blogspot.com/-B7fGpNpQmNU/Wqet0ay-PHI/AAAAAAAEL4w/l9AM41tGdO0N_40-1HkHXG0AI1LFTzA6ACLcBGAs/s1600/ntais1.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)