![](https://1.bp.blogspot.com/-wVxoZeLL92w/YThHtWNzBcI/AAAAAAAFPSE/etYncqHebeQjIz31foiTjcwHkR6cq_HPQCLcBGAsYHQ/w184-h200/IMG_20210907_201031.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-_leJs-yfJbc/YThHsh87vYI/AAAAAAAFPSA/hqSXHytmlKIrS7mb7VcLqnHtfMIENthDwCLcBGAsYHQ/w186-h200/IMG_20210907_201010.jpg)
Δύο ποδοσφαιριστές της Ποταμιάς θα αγωνίζονται με τα χρώματα και του Καρπενήσι Futsal. Πρόκειται για τον Βαγγέλη Αθανασόπουλο και τον Γιώργο Πλεξίδα, με παρουσίες στη Γ" Εθνική. Ο πρώτος είναι 24 ετών και έχει παίξει επίσης σε: Ακαδημία Ποδοσφαίρου Καρπενήσι 2002, Άγραφα, Μυρίκη, ΑΠΟΚ και Λαμία (Κ19). Ο δεύτερος είναι 23 χρόνων και έχει περάσει από: Άγραφα, Λαμία Κ19 και Μυρίκη. Παράλληλα οι Ευρυτάνες ανακοίνωσαν την επανένταξη του Στάθη Φακιτσα. Ο έμπειρος τερματοφύλακας ήταν τραυματίας στο περσινό πρωτάθλημα και είχε μείνει εκτός δράσης. Είχε ξεχωρίσει τη σαιζόν 2019-2020 με τις εμφανίσεις του.
![](https://4.bp.blogspot.com/-B7fGpNpQmNU/Wqet0ay-PHI/AAAAAAAEL4w/l9AM41tGdO0N_40-1HkHXG0AI1LFTzA6ACLcBGAs/s1600/ntais1.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)