Σε ρυθμούς προπονήσεων έχει μπει η Ακαδημία Ποδοσφαίρου Καρπενήσι 2002. Οι προπονήσεις της Ακαδημίας των Δημήτρη Αντωνίου και Χρήστου Καλαμπάκα άρχισαν το Σάββατο 4 Σεπτεμβρίου στο Δημοτικό Στάδιο Καρπενησίου, ενώ λίγες ημέρες νωρίτερα άρχισε προετοιμασία και η ανδρική ομάδα, που λαμβάνει μέρος στην Α΄ ΕΠΣ Ευρυτανίας. Φυσικά γίνονται τηρώντας όλα τα υγειονομικά πρωτόκολλα. Ακολουθεί φωτορεπορτάζ από την παρουσία των τμημάτων τη Δευτέρα 13/9.
Φωτογραφίες: Δημήτρης Κολλημένος
![](https://4.bp.blogspot.com/-B7fGpNpQmNU/Wqet0ay-PHI/AAAAAAAEL4w/l9AM41tGdO0N_40-1HkHXG0AI1LFTzA6ACLcBGAs/s1600/ntais1.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)