Κυριακή, 12 Σεπτεμβρίου 2021

Επίκεντρο της διαιτησίας από αύριο (13/9) και πάλι το Καρπενήσι


Ύστερα από τα τεστ διαιτητών της 1ης κατηγορίας από τις 13 έως τις 16 Σεπτεμβρίου θα διεξαχθούν στο προπονητικό κέντρο Καρπενησίου και το Montana οι αγωνιστικές δοκιμασίες και τα σεμινάρια για τους διαιτητές, τους βοηθούς διαιτητές και τους παρατηρητές διαιτησίας 2ης κατηγορίας. Την ΕΠΣ Ευρυτανίας εκπροσωπεί ο Γιάννης Καλύβας, που είναι στους πίνακες παρατηρητών διαιτησίας 2ης κατηγορίας. 

 

Πρόγραμμα Σεμιναρίου

Διαιτητές & Βοηθοί

 

Ημέρα 1

Δευτέρα, 13.09.2021

 

12.00 -14.00

Άφιξη στο ξενοδοχείο

Τμήμα Διαιτησίας

13.00 - 14.45

Γεύμα

 

15.00 – 15.15

Καλωσόρισμα

Mark Clattenburg

15.15 -16.15

Εξέταση επί των Κ.τ.Π

Jacob Collin / Ιωάννης Σπυρόπουλος

16.30 -17.30

Αλλαγές στους Κ.τ.Π  2021-22

Mark Clattenburg / Ιωάννης

17.45 -18.45

Video Quiz

Steve Bennett

19.00–19.45

Αξιολόγηση Απαντήσεων

Jacob Collin / Ιωάννης Σπυρόπουλος

20.00 – 22.00

Δείπνο

 

 


 

Ημέρα  2

Τρίτη, 14.09.2021

 

6.158.30

Πρωϊνό

 

7.00 - 12.00

Αγωνιστικές Δοκιμασίες

Λώλης Βασίλειος & ΚΕΔ

12.30 - 14.00

Γεύμα

 

14.15 – 15.15

Αξιολόγηση Απαντήσεων Video Test

Steve Bennett

15.15 – 17.00

Ερμηνεία του οφσάιντ – Ομάδα εργασίας

Jacob Collin

17.15 – 18.15

Ερμηνεία του οφσάιντ – Ανατροφοδότηση και συμπεράσματα

Jacob Collin

18.30 – 19.30

Ανατροφοδότηση Αγωνιστικών Τεστ

Βασίλης Λώλης

20.00 – 22.00

Δείπνο

 

16.15 – 17.15

Πρωτόκολλο Ημέρας Αγώνα/ Διαχείρηση

Jacob Collin

18.00 – 22.30*

Αγωνιστικές Δοκιμασίες*

Λώλης Βασίλειος & ΚΕΔ

20.00 – 23.30

Δείπνο

 

 


 

Πρόγραμμα Σεμιναρίου

Διαιτητές & Βοηθοί

 

Ημέρα 3

Τετάρτη, 15.09.2021

 

7.008.30

Πρωϊνό

 

8.45 –10.00

Διεκδικήσεις Φάουλ – Ομάδα εργασίας

Steve Bennett

10.15 – 11.45

Διεκδικήσεις Φάουλ – Ανατροφοδότηση και συμπεράσματα

Steve Bennett

12.00 – 13.00

Θέση και Κίνηση Διαιτητών

Janie Frampton

13.00 – 15.00

Γεύμα

 

15.15 – 16.45

Παίξιμο της μπάλας με το χέρι – Ομάδα εργασίας

Janie Frampton / Jacob Collin

17.00 – 18.30

Παίξιμο της μπάλας με το χέρι – Ανατροφοδότηση & Συμπεράσματα

Janie Frampton / Jacob Collin

18.45 – 19.45

Βάση Δεδομένων & Διαχείριση

Jacob Collin

20.00 – 22.00

Δείπνο

 

      

Πρόγραμμα Σεμιναρίου

 

Διαιτητές & Βοηθοί

Ημέρα 4

Πέμπτη, 16.09.2021

 

7.00 – 08.30

Breakfast

 

8.45 – 9.45

Ρόλος του 4ου Διαιτητή

Steve Bennett

10.00 – 11.00

Πρωτόκολλο Ημέρας Αγώνα

Mark Clattenburg / Jacob Collin

11.15 – 12.15

UEFA Integrity Παρουσίαση μέσω Video

UEFA/ΕΠΟ

12.15 – 12.30

Συμπεράσματα & Επίλογος

Mark Clattenburg

12.3014.00

Γεύμα & Αναχώρηση

 

 

 

Πρόγραμμα Σεμιναρίου

Παρατηρητές

Ημέρα 1

Τετάρτη, 15.09.2021

 

11.30 - 13.00

Άφιξη στο ξενοδοχείο

 

12.00 – 13.00

Γεύμα

 

13.15– 13.45

Καλωσόρισμα

Mark Clattenburg

13.45 – 14.45

Εξέταση επί φάσεων αγώνα

Steve Bennett

15.00 – 16.00

Πρακτικές συμβουλές για την Ημέρα του Αγώνα

Steve Bennett

16.15 – 17.15

Συζήτηση ανά Ομάδες

Steve Bennett

17.30 – 18.30

Ανατροφοδότηση ανά Ομάδες

Steve Bennett

18.45 – 19.45

Σύνοψη & Συμπεράσματα

Steve Bennett

20.00 – 22.00

Δείπνο

 
        

 

Πρόγραμμα Σεμιναρίου

Παρατηρητές

Ημέρα 2

Πέμπτη, 16.09.2021

 

7.00 – 8.30

Πρωϊνό

 

8.45 – 9.45

Αλλαγές στους Κ.τ.Π  2021-22

Steve Bennett

10.00 – 11.00

Πρωτόκολλο Ημέρας Αγώνα

Mark Clattenburg / Jacob Collin

11.15 – 12.15

UEFA Integrity Παρουσίαση μέσω Video

UEFA / ΕΠΟ

12.15 – 12.30

Συμπεράσματα & Επίλογος

Mark Clattenburg

12.3014.00

Γεύμα και αναχώρηση

 

 


Ο πίνακας της 2ης κατηγορίας

Οι διαιτητές

1 ΑΛΑΜΠΕΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

2 ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

 3 ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

 4 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

5 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

 6 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ

 

 7 ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

 8 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

9 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

 

10 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

 11 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

12 ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

13 ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

 

14 ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΧΑΙΑΣ

 

15 ΚΑΔΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΙΑΣ

 

16 ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

 

 17 ΚΟΤΣΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

 

 18 ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

 

 19 ΒΑΤΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

20 ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

21 ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

 

22 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

 

23 ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

 

 24 ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

 

25 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

 

26 ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

 

 27 ΤΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

 

 28ΚΡΑΣΑΓΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

29 ΠΑΤΕΜΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

 30 ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

 

 31 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

 

32 ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΑΪΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

 

33 ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

 

 34 ΤΣΙΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

 35 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

36 ΤΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

 

37 ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

 

38 ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΛΑΡΙΣΑΣ

 

39 ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΕΣΒΟΥ

 

40 ΒΟΥΡΝΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 

41 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΡΑΞΙΤΕΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 

42 ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΞΑΝΘΗΣ

 

 43 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

 

44 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

 

 45 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

 

46 ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

 

47 ΒΡΕΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

 

48 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

 

49 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

 

50 ΜΠΑΪΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

51 ΦΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

 52 ΚΑΤΟΠΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΑΜΟΥ

 

53 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

 

 54 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

 

55 ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

 

56 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

 

57 ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΧΙΟΥ

 

 

 

Οι βοηθοί διαιτητές

1 ΑΡΑΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

2 ΔΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΑΘΗΝΩΝ

 

3 ΖΗΡΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

 4 ΙΣΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

5 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

6 ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

 7 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

 8 ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

 

9 ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

 

10 ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

11 ΓΟΥΡΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

 12 ΚΑΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

13 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

14 ΚΥΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

 

15 ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΧΑΪΑΣ

 

16 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠΗΛΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ

 

17 ΔΕΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

 

18 ΦΙΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

 

 19 ΦΑΛΤΑΚΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

 

20 ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΜΑΣ

 

 21 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

 

22 ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

 

 23 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

 24 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

25 ΠΛΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

 26 ΚΟΤΤΟΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

 

 27 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

 

28 ΠΡΙΟΝΑΣ ΔΑΥΙΔ ΕΥΒΟΙΑΣ

 

 29 ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΙΑΣ

 

 30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

 

31 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

 

32 ΛΙΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

 

 33 ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

 34 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

 35 ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

 36 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

 

 37 ΤΖΙΩΤΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

 

 38 ΚΑΜΠΕΡΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

 39 ΚΟΥΚΟΥΜΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

40 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

 41 ΔΙΠΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

 42 ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

 

 43 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

 

44 ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

 

45 ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

 

46 ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

 

47 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

 

 48 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

 

49 ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

 

 50 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ ΡΟΥΣΛΑΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

 

 51 ΜΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

 

 52 ΝΙΚΖΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

 

 53 ΠΑΡΑΦΕΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

 

54 ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

 

55 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

 

 56 ΨΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΕΣΒΟΥ

 

57 ΑΪΝΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 

58 ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 

 59 ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 

 60 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 

 61 ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 

 62 ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 

 63 ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 

64 ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

 

65 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

 

66 ΚΗΛΙΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

 

 67 ΚΟΡΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

 

68 ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

 

 69 ΔΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

 

70 ΒΡΟΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

 

 71 ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

 

 72 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

73 ΔΑΣΚΑΛΟΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

74 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΕΡΡ

75 ΣΑΒΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

 

 76 ΜΑΝΑΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

 

77 ΚΑΛΥΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

 

78 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

 

79 ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

 

 80 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

 

 

 

Οι παρατηρητές διαιτησίας

 

1 ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΗΝΩΝ

 

2 ΜΑΡΑΝΟΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

 

4 ΠΑΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

 

5 ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

6 ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

 

7 ΜΠΕΡΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

 

8 ΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΤΑΣ

 

9 ΜΑΝΘΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΑΧΑΪΑΣ

 

10 ΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

 

11 ΤΡΥΦΩΝ ΠΕΤΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

 

12 ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

13 ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

14 ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

 

15 ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

 

16 ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΒΡΟΥ

 

17 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΥΒΟΙΑΣ

 

18 ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

 

19 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΙΑΣ

 

20 ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

21 ΚΟΥΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

 

22 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

 

23 ΝΤΟΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

 

24 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

25 ΚΟΦΙΤΣΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

26 ΣΠΥΡΟΥ ΣΥΜΕΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

 

27 ΚΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

 

28 ΠΟΥΛΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

 

29 ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ-ΙΘΑΚΗΣ

 

30 ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

 

31 ΝΤΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

 

32 ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

 

33 ΓΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

 

34 ΛΙΟΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

 

35 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

 

36 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

 

37 ΚΩΣΤΟΥΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 

38 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 

39 ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 

40 ΤΖΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 

41 ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

 

42 ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

 

43 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕΙΡΑΙΑ

 

44 ΜΟΙΡΑΔΩΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

 

45 ΙΤΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

 

46 ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

 

47 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

 

48 ΛΕΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

 

49 ΦΙΤΣΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

50 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΜΟΥ

 

51 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

 

52 ΚΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

 

53 ΜΠΛΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

 

54 ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

 

55 ΒΑΣΣΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΝΙΩΝ