Παρασκευή, 20 Αυγούστου 2021

Tο νέο πρόγραμμα του τουρνουά Basketball is Life


Για το πρωί και το μεσημέρι του Σαββάτου  21/8 μεταφέρθηκαν οι αγώνες του τουρνουά 3on3 που διοργανώνει η Π.Α.Κ. μετά την αναβολή των παιχνιδιών του απογεύματος της Παρασκευής (20/8) λόγω της βροχόπτωσης. 

Προκειμένου να γίνει το τουρνουά έτσι όπως είχε εξ αρχής οριστεί οι διοργανωτές αποφάσισαν να ξεκινήσει αύριο το πρωϊ στις 10:00- 13:00 και ξανά στις 15:00-18:00,καθώς σύμφωνα με την ΕΜΥ αναμένεται βροχή και αύριο μετά τις 18:00 το απόγευμα 

Το νεο πρόγραμμα έχει ως εξής: 

Σάββατο 21 Αυγούστου 2021

ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΓΩΝΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΕΣ

10:00- 10:15

Α

Alley oops- white storms

 

 

Β

 

TralaLakers- Μανάβηδες BC

10:20-10:35

Α

Ακατάλληλοι- Ήττα jazz

 

 

Β

Buzzer eater – Άμιλλα Περιστερίου

 

10:40-10:55

Α

White storms- 4 rosses

 

 

Β

Horses- Topdogs

 

11:00-11:15

Α

Παρέα BC- ΝτάμποιBC

 

 

Β

Άμιλλα Περιστερίου- Horses

 

 

ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΓΩΝΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΕΣ

 

11:20-11:35

Α

Ήττα jazz- Buzzer eater

 

 

Β

Αταίριαστοι- Loser

 

11:40-11:55

Α

Ήττα jazz- Top dogs

 

Β

IDK- Μανάβηδες BC

 

12:00-12:15

Α

Loser – Παρέα BC

 

 

Β

Αταίριαστοι- Καδρόνια BC

 

12:20-12:35

Α

Loser- Ντάμποι BC

 

Β

Καδρόνια BC- Παρέα BC

12:40-12:55

Α

Topdogs- Άμιλλα Περιστερίου

 

Β

4 rosses- White Stroms

 

 

 

ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΓΩΝΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΕΣ

15:00-15:15

Α

 

Καδρόνια BC- Drink Team

 

 

Β

 

Ντάμποι - Απρόβλεπτοι

 

15:20-15:35

Α

 

Drink Team-Αταίριαστοι

 

 

Β

 

Horses- Ήττα Jazz

15:40-15:55

Α

 

4 rosses- Alley oops

 

Β

 

TralaLakers- Μανάβηδες BC

16:00-16:15

Α

 

Απρόβλεπτοι- Loser

 

Β

 

Topdogs- Ακατάλληλοι

 

ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΓΩΝΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΕΣ

16:20-16:35

Α

 

IDK- TralaLakers

 

Β

 

Απρόβλεπτοι- Καδρόνια BC

16:40-16:55

Α

 

Παρέα BCDrink team

 

Β

 

Buzzer eater- Ακατάλληλοι

17:00-17:15

Α

 

Drink Team- Απρόβλεπτοι

 

Β

 

Ντάμπι BC- Αταίριαστοι

17:20-17:35

Α

 

 

 

Β

 

 

17:40-17:55

Α

 

 

Β

 

 

 Κυριακή 22 Αυγούστου 2021

ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΓΩΝΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΕΣ

6:00-6:15

 

Α

Alley oops – white stroms

 

 

Β

Ακατάλληλοι- Άμιλλα Περιστερίου

6:25-6:40

 

Α

Μανάβηδες - IDK

 

 

Β

Buzzer eater- Horses

6:50-7:05

 

Α

Alley oops- 4rosses

 

 

Β

Άμιλλα Περιστερίου- Ήττα Jazz

7:15-7:30

 

Α

Horses- Ακατάλληλοι

 

 

Β

Topdogs- Buzzer eaters

 

ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΓΩΝΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΕΣ

7:40-7:55

 

Α

TralaLakers- IDK

 

 

Β

Αταίριαστοι- Απρόβλεπτοι

8:05-8:20

 

Α

Loser – Καδρόνια BC

 

 

Β

Καδρόνια BC- Ντάμποι

8:35-8:50

 

Α

Παρεά B.C.- Αταίριαστοι

 

 

Β

Drink Team- Loser

9:00-9:15

 

Α

Ντάμποι- Drink Team

 

 

Β

Απρόβλεπτοι- Παρέα BC

  Πηγή: panevrytaniki.wordpress.com