Την 10ημερη προετοιμασία της (17-27 Αυγούστου) ολοκλήρωσε η Α.Ε. Μυκόνου εν όψει της Γ΄ Εθνικής και του κυπέλλου Ελλάδος. Η αποστολή διέμεινε στο Lecadin και οι υπεύθυνοι του ξενοδοχείου ετοίμασαν το βράδυ της Τετάρτης (26/8) μια όμορφη αποχαιρετιστήρια εκδήλωση, η οποία συνδυάστηκε με τούρτα, που περιείχε το σήμα της ομάδας. Ο προπονητής Θεοφύλακτος Παχατουρίδης και ο Γενικός Αρχηγός Πέτρος Γιαβρούτας, το επιτελείο και οι ποδοσφαιριστές έμειναν απόλυτα ευχαριστημένοι από τη φιλοξενία και ετοιμάζονται πλέον για το παιχνίδι κυπέλλου στις 5 Σεπτεμβρίου με τον Εθνικό Πειραιώς. Να τονιστεί πως στην πόλη μας βρέθηκε και ο Πρόεδρος της Α.Ε.Μ. Αλέκος Κουκάς και ο τεχνικός σύμβουλος Σάκης Τσιώλης.
Ο Πέτρος Ντίνας εκ μέρους του Hotel Lecadin ευχαριστεί όλη την αποστολή για την άψογη συνεργασία και ιδιαίτερα τον Πρόεδρο Αλέκο Κούκα, ευχόμενος καλή αγωνιστική σαιζόν!
*Στην κεντρική φωτογραφία ο πρωτεργάτης της εκδήλωσης Πέτρος Ντίνας (Lecadin) με την αποστολή της Α.Ε.Μ.
Φωτογραφίες: Δημήτρης Κολλημένος
![](https://4.bp.blogspot.com/-B7fGpNpQmNU/Wqet0ay-PHI/AAAAAAAEL4w/l9AM41tGdO0N_40-1HkHXG0AI1LFTzA6ACLcBGAs/s1600/ntais1.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)