Για δεύτερη χρονια η Πανευρυτανική Ακαδημία Καλαθοσφαίρισης διοργανώνει το τουρνουά “Basketball Is Life 3on3 Karpenisi” και δίνει την ευκαιρία σε μικρούς και μεγάλους λάτρεις της καλαθοσφαίρισης να συμμετάσχουν σε μία μοναδική μπασκετική γιορτή . Το τριήμερο 20-22 Αυγούστου στο ανοικτό γήπεδο του Γυμνασίου Καρπενησίου, με ώρα εκκίνησης στις 5:00 μμ. ορίζεται για την χρονιά αυτή το ραντεβού με την διασκέδαση. Η σελίδα μας είναι χορηγός επικοινωνίας. Διαβάστε περισσότερα εδώ: https://www.evrytaniasport.gr/2021/08/basketball-is-life-3on3-karpenisi.html
![](https://4.bp.blogspot.com/-B7fGpNpQmNU/Wqet0ay-PHI/AAAAAAAEL4w/l9AM41tGdO0N_40-1HkHXG0AI1LFTzA6ACLcBGAs/s1600/ntais1.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)